ფინური საერთაშორისო სკოლა - მოსწავლეთა მიღება
ფინური საერთაშორისო სკოლა ერთადერთი ინგლისურენოვანი სკოლაა საქართველოში, რომელიც ავტორიზირებულია, როგორც ფინეთის ასევე საქართველოს განათლების სამინისტროს მიერ. მსოფლიოში წამყვანი ფინური განათლების მოდელის სკოლა ერთადერთია კავკასიაში და 5 წელია ფუნქციონირებს.
სკოლას აქვს 100 % - ით ფინური კურიკულუმი და სწავლება მიმდინარეობს ინგლისურ ენაზე. ფინურ სკოლაში მიიღებიან I-VI კლასის მოსწავლეები.
საქართველოში - ფინური საერთაშორისო სკოლის ოფიციალური პარტნიორია - EduCluster Finland Oy. ორგანიზაცია წლებია აქტიურად მოღვაწეობს ფინურ საგანამათლებლო სისტემაში, ამავე დროს მათი მიზანია საერთაშორისო პარტნიორებთან ერთად დანერგონ და განავითარონ ფინური საგანმანათლებლო მოდელი მსოფლიოს მასშტაბით. ჩვენი საერთაშორისო სკოლის მასწავლებლები გადამზადებული და დატრენინგებული არიან სწორედ EduCluster Finland Oy - ის განათლების ექსპერტების და სპეციალისტების მიერ. აღსანიშნავია, რომ ფინური საერთაშორისო სკოლის ხელშეწყობით საქართველოში არაერთმა პედაგოგმა გაიარა ფინური სისტემით გადამზადება და დღესაც დასაქმებულია სხვადასხვა სკოლაში.

Finnish International School - student admissions
The Finnish International School is the only English language school licensed by the Ministry of Education of Finland and Georgia. World Leading Finnish Educational Model is the only school in Caucasus region operating 5 years now. The school has a 100% Finnish curriculum. Studies are conducted in English through I -VI grades.
Finnish International School Official Partner is EduCluster Finland Oy. It has been year’s organization works in the Educational system in Finland as well as aimed developing the Finnish educational model worldwide through their international partner. Our school teachers are retrained by the experts and specialists of Edu Cluster Finland Oy. It is notable that with helping of our school a number of teacher retrained with Finnish system and working through the different school in Georgia.